Title Image

Medycyna Estetyczna

Home  /  Medycyna Estetyczna

Medycyna estetyczna w Grudziądzu

     Idąc z duchem czasu i chcąc sprostać najwyższym wymaganiom w zapewnieniu pięknego, młodego i zdrowego wyglądu , który każdy z nas chce utrzymać jak najdłużej chcemy Państwu zaoferować najwyższą jakość oraz szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej

    W Radtke Clinic chcemy podejść do pacjenta holistycznie zapewniając mu nie tylko kompleksową opiekę medyczną ale też chcemy sprawić żeby dobrze czuł się w swoim ciele. Zajmujemy się wrodzonymi i nabytymi defektami estetycznymi całego ciała. W naszej ofercie zabiegów estetycznych znajdą Państwo zabiegi z użyciem wysokiej klasy kwasu hialuronowego m.in. modelowanie i powiększanie ust, modelowanie owalu twarzy, lifting twarzy, jak również zabiegi z użyciem toksyny botulinowej ( „botoks”) takie jak usuwanie zmarszczek na twarzy i ciele oraz  leczenie nadpotliwości. W naszej ofercie znajdą Państwo również zabiegi na skórę głowy: mezoterapia igłowa, mezoterapia z użyciem specjalistycznych preparatów na łysienie. Osobną grupę zabiegów stanowi zabiegi na twarz :peeling lekarski chemiczne Enerpeel. Jedną z ciekawszych a zarazem spektakularnych w swoim efekcie jest zabieg skleroterapii pajączków naczyniowych. Szczegółowe informacje odnośnie rodzajów zabiegów i ich cenie znajdą Państwo poniżej.

Specjaliści z zakresu medycyny estetycznej w Radtke Clinic

medycyna estetyczna grudziądz radtke clinic - dr Damian Gałązka

Dr Damian Gałązka to specjalista medycyny estetycznej i chirurgii. Medycyną Estetyczną zajmuje się z pasją już od kilku lat. Swoje kwalifikacje zawodowe potwierdził kończąc  studia podyplomowe w  zakresie medycyny estetycznej i uzyskują tytuł  certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej.  Jest uczestnikiem Kongresów, konferencji, warsztatów i kursów , pogłębiających wiedzę i doświadczenie w dziedzinie medycyny estetycznej, co umożliwia stosowanie najnowszych, sprawdzonych i bezpiecznych metod leczenia w codziennej praktyce lekarza medycyny estetycznej.

Dr Joanna Samodzewicz to lekarz specjalista medycyny estetycznej oraz rezydentka w trakcie specjalizacji w dziedzinie położnictwa i ginekologii . Pani doktor ukończyła studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym czym potwierdziła swoje umiejętności i kwalifikacje do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej . Chcąc być na bieżąco i móc zapewnić swoim pacjentom najwyższy poziom świadczeń medycznych Pani doktor nieustannie doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w kursach i warsztatach w dziedzinie medycyny estetycznej i medycyny anti aging.

Przykładowe certyfikaty i wyróżnienia naszych specjalistów