Title Image

Klinika

Home  /  Klinika

Wszyscy specjaliści w jednym miejscu

     Radtke Clinic Centrum Medyczne jest prywatnym ośrodkiem prowadzonym przez Magdalenę i Krzysztofa Radtke. Mieści się w centrum miasta, w bardzo dogodnym miejscu. Klinika składa się z czterech przestronnych, nowocześnie wyposażonych gabinetów oraz centralnie usytuowanej recepcji z komfortowym miejscem oczekiwania na wizytę.

     Radtke Clinic to wyjątkowe miejsce dla osób ceniących profesjonalną i troskliwą opiekę w przyjaznej atmosferze. Klinika skupia specjalistów o wysokich kwalifikacjach, którzy swe doświadczenie zawodowe opierają o lata praktyki w oddziałach szpitalnych i przychodniach. Są to osoby pełne pasji i zaangażowania, które cyklicznie poszerzają swe umiejętności i wiedzę poprzez udział w licznych konferencjach czy sympozjach naukowych. W Radtke Clinic do pacjenta podchodzimy kompleksowo, dbając o jego zdrowie fizyczne, psychiczne i dobre samopoczucie. Dlatego w naszej placówce oferujemy szeroki zakres usług w zakresie: ginekologii i położnictwa, urologii, kardiologii, kardiologii dziecięcej, gastroenterologii, endokrynologii, diabetologii, laryngologii, dermatologii, chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, proktologii, neurologii, neurochirurgii, ortopedii, ortopedii dziecięcej, radiologii, psychiatrii, psychiatrii dzieci i młodzieży, psychologii, psychologii dziecięcej, pulmonologii,  logopedii, fizjoterapii dzieci  oraz medycyny estetycznej.

     W dzisiejszych czasach w dobie prężnie rozwijającego się rynku usług medycznych,  dużej konkurencji, a także wzroście świadomości pacjentów, ich potrzeb oraz oczekiwań dotyczących usług medycznych istotna jest jakość oferowanych usług. Dlatego naszym celem jest zapewnienie naszym pacjentom wysokiej jakości usług medycznych, świadczonych przez profesjonalny personel, zgodnie z aktualną wiedzą medyczną, etyką lekarska, w poszanowaniu godności i prywatności pacjenta. Istotne jest dla nas, aby naszym pacjentom oprócz trafnej diagnozy zaoferować empatyczne podejście, wysłuchanie ich potrzeb i sugestii oraz traktowanie w sposób podmiotowy.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej kliniki.

Magdalena i Krzysztof Radtke